Hommikusöök, mis teeb mind õnnelikuks :)

On inimesi, kellel hommikul ei ole söögiisu ja kellele ärkamiseks piisab tass kohvist. Siis on inimesi, kes peale ärkamist suudavad kohe välja tormata või teha hommikuvõimlemist. Ja on inimesi, kelle päev ilma korraliku hommikusöögita õiget sädet ei saa.   Mina olen nende viimaste hulgas – ilmselt seegi harjumus kaasa saadud lapsepõlvest, kus ema mind mitte kunagi kodunt ilma pudru söömata välja ei lasknud ja isa kasvõi kukil mind hommikusöögilauda tassis.

Minu tänase hommiku tegi eriti rõõmsaks see, et olin eile õhtul viitsinud arbuusi tükeldada ja värsket apelsinimahla pressida (nii tore on ennast rõõmustada :)). Lisaks sattus eile toidupoes pihku üks prantsuse kvaliteet-jogurt La Fermiere (http://www.lafermiere.com/), mis maitses täpselt nii, nagu mõnes Pratsuse gurmeehotelli hommikusöögilauas (ja nägi oma armsas savipurgikeses lisaks veel niii ehe välja). No ja kuna tegemist laupäevahommikuga, siis  tunne oli nagu oleks puhkusel 🙂

IMG_0444.JPG

Hommikusöögi täiuslikkusest jäi puudu vaid pere ümber laua – Raivo läks eile Saaremaale kartuleid võtma ja Katarina põõnas kauem magada.  Oleks vaid olemas teleportatsioon ja saaks ka Elise ja Karli hommikusöögiks koju kupatada – siis oleks küll elu nagu lill!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga